Huawei Mate 9 Modeline Bakış

Bu yazımızda sizlere yeni bir model olarak karşınıza çıkan Huawei Mate 9 özelliklerini ve teknik detaylarını aktarmak istiyoruz.

Huawei Mate 9 Teknik Özellikleri

Full HD çözünürlüğüne ait olan Huawei Mate 9 2.5D kavisli ekranı ile ön plana çıkmıştır. Ekran büyüklüğü 5,9 inç boyutlarındadır. Metal kasası bulunan bu akıllı mobil cihaz 7.5 mm kalınlığı ve  190 gram ağırlığı taşımaktadır. Gücünü yeni Kirin 960 işlemciden alan Huawei Mate 9 modelinin dört adet 1.8 GHz hızında çalışan Cortex-A53 çekirdekleri bulunmaktadır.

Huawei Mate 9 Kamera Özellikleri

İki adet arka kamerası bulunan Huawei Mate 9  modelinde  20 MP ve 12 MP çözünürlüklerini taşımaktadır. Hızlı bir şekilde odaklama gerçekleştirebileceğiniz bu model sayesinde çekeceğiniz fotoğrafların son derece net olacağını görebileceksiniz.

Huawei Mate 9 Diğer Özellikleri

4000 mAh batarya kapasiteli ve çift SIM’li kart desteğinin bulunduğu Huawei Mate 9 ile tanışmak için acele edebilirsiniz.

Huawei marka en yeni akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilen modele sahip olmanız halinde neler kazanacağınızı net bir biçimde görebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy A7’nin 2017 Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir