HTC’nin Parlak Kırmızı Akıllı Telefonu HTC U11

HTC’nin amiral gemisi olarak görülen akıllı telefonu HTC U 11, parlak kırmızı rengiyle iddiasını ortaya koydu!

16 Mayıs 2017 tarihinde tanıtılması beklenen amiral gemisi HTC U 11’in çerçevesi, dikkatleri üzerine çeken ilk detay olacak. Edge Sense adlı özelliğiyle iddiasını koruyan telefon, dokunmaya duyarlı bir özellikle gelmiş olacak. OnLeaks ve 91 Mobiles‘ın ortaya çıkardığı tasarımlar ise, HTC U 11’in parlak kırmızı varyasyonunu ortaya koyan türden.

Telefonun özelliklerine göz atmak gerekirse, ekranın solunda ve sağında yer alan ince çerçeveler dikkat çekiyor. Ancak alt ve üstte bulunan çerçeveler aynı incelikte değil. Yukarıda belirttiğimiz dokunmaya duyarlı çerçeve özelliği nedeniyle, alt ve üst çerçevenin 8mm ve 9.2mm kalınlığında olduğu belirtiliyor.

Snapdragon 835 işlemcisiyle gelmesi beklenen cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe ulaşma imkanı sayesinde, 2017’de gelecek diğer amiral gemisi modellerle neredeyse aynı seviyede olacak. HTC‘nin iddiasını koruyan akıllı telefonu, 12 MP arka ve 16 MP ön kamera özelliğiyle de beğeni kazanacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra 3000 mAh pil içerecek olan telefon, Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Parlak kırmızı HTC U 11’i incelemek isterseniz, aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz;

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir