HTC Re Grip Akıllı Bileklik

htc-re-grip-akilli-bileklik

HTC, MWC etkinliği 2015 kapsamındaki Ütopyaya Yolculuk içeriğinde yeni cihazlarını tanıttı.Cihazın özellikleri ve diğer detayları ile HTC’nin akıllı bilekliği Re Grip karşımızda…

Kısa sürede ön etkinliğini tamamlayan HTC ise 3 yeni cihazını tanıtarak, piyasaya sürdü.Amiral gemisi olan One M9, sızan bilgilerden farklı olmadığı için pek fazla heyecan yaratmamışken, akıllı bilekliği olan Re Grip ve sanal gerçeklik seti Re Vive büyük bir sürpriz oldu.

HTC’nin son teknoloji akıllı bilekliği Re Grip, tasarımıyla çok başarılı görünüyor. Üzerindeki 1.8 inç P-OLED dokunmatik ekran ile başarılı bir arayüz sunarken, HTC Re Grip’in diğer akıllı saatler kadar işlevleri olduğunu söylemek biraz zor görünüyor.

GPS desteği bulunan Re Grip, iPhone modellerinde gördüğümüze benzeyen küçük bir home tuşu bulunan akıllı bilek,darbelere,suya ve toza dayanıklı olarak geliştirilmiş.Özellikle de sporcular için düşünülen akıllı bileklik, UEFA sponsoru olan HTC’nin başka yeniliklere de hazır olabileceğini gösteriyor.

Bluetooth ve Android uyumlu olan bileklik, 100 mAh bataryası ile GPS modu kapalıyken yaklaşık 2-3 gün pil ömrü sunan Re Grip, GPS açıkken ise maksimum 5 saat pil ömrü sunmaktadır.

199 Dolar fiyat ile satışa sunulacak HTC Re Grip, Microsoft Band gibi akıllı bileklikler ile kıyasıya rekabet edecek.

1 Yorum

  1. kemal

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir