HTC One ME

htc-one-me

HTC, Asya pazarına özel olarak hazırladığı akıllı telefonlarına yenilerini eklemeye durmadan devam ediyor. Tayvanlı şirketin bu yaklaşımıyla yeni duyurduğu son akıllı telefonu, One ME karşımızda. M9+ modelinin daha az metal barındıran ve Duo Camera’sız bir alt versiyonu imajı veren One ME tanıtıldı.

2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde olan ve 5.2 inç Quad HD ekranıyla HTC One ME, 565 ppi bir ekran sunuyor. Bu özelliğiyle HTC’nin yeni akıllı telefonunu şirketin bugüne kadarki en keskin görüntü kalitesiyle karşımızda olmasını sağlıyor. 2.2 GHz MediaTek X10 işlemcisine ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza da eşlik ediyor.MicroSDXC sayesinde de 2 TB’ye kadar yükseltilebiliyor.

Çift SIM özelliği, parmak izi sensörü ve 2840 mAh kapasiteli batarya, HTC One ME’nin diğer farklı özellikleri arasında yer alıyor. One ME’de 20 megapiksel arka kameraya UltraPixel ayrı bir ön kamera eşlik ediyor. HTC’nin 5 inç ve üstü özelliğe sahip cihazlarla oluşturduğu yeni kadrosunun en yeni modeli olan HTC One ME’nin fiyatı henüz bilinmiyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir