Htc One M9 Bilgileri Şimdiden Sızdı

htc-one-m9

Son dönemlerden rekabet açısından önemli bir güç haline gelen HTC’nin, Mobile World Congress kapsamındaki etkinliğini gerçekleştirmesine sayılı günler kala, One M9’un neredeyse her özelliği sızdırılarak ortaya çıktı.
Sızdırılan bilgilere göre, HTC One M9 yaklaşık 5 inç boyutta Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip. 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 810 işlemciyi barındırırken, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olacağı da biliniyor.

20 megapiksel arka kamerası ve 4 ultrapiksel ön kamerası ile olduka iyi özelliklere sahip olan HTC One M9, 9.62 mm kalınlığı ile önceki modeli olan One M8’den biraz daha kalın olacak. 157 gram ağırlığıyla birlikte 2900 mAh bir bataryaya içerdiği belirtilen One M9,tasarımsal olarak One M8’deki boom sound stereo hoparlörleri de tamamen koruyor.

Güç,açma ve kapama tuşunun yanda olduğu görülen ve Sense 6’ya oranla da önemli bir fark görülmeyen Sense 7 arayüzünün dikkat çektiği görseller ile One M9’un önü altın tonunda,arkası gümüş ve hem önü, hem de arkası gri olan renk seçeneklerine sahip olacağı da belirtildi.

Harika özellikleri ve donanımı ile 750 Euro gibi bir fiyata sahip olacağı söylenen One M9’un piyasada yaratacağı etki şimdiden merak konusu olmaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir