HTC One M8

Cep telefonu cihazları dünyasına Tayvan merkezi olan HTC, yepyeni modeli HTC One M8 ‘i İngiltere’nin Londra şehrinde yaptığı bir fuar ile kullanıcılarına tanıttı. HTC One olarak daha önce akıllarda kalarak isminden oldukça bahsettiren cihaz, bir üst modelinde , 2.3 GHz Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, 5 inc ekran, 1080×1920 ekran çözünürlüğü gibi en çarpıcı özelliklerini söyleyebiliriz.

HTC One M8’lerde 4 megapiksel dahili kameranın altında yer alan, daha çok derinlik ölçümü için çalışacak olan kamera ile fotoğraflarınıza istediğiniz derinliği vererek çekmiş olacaksınız.

300 milisaniye denklanşör hızına sahip olan kamera çift LED flaş ile daha doğal renkler elde edilebiliyor.HTC One M8 modeli cihaz, 2688×1520 piksel çözünürlüğünde fotoğraf çekebilen cihaz aynı zamanda HDR ve panaroma görüntü de alabilmekte ve ön yüzünde yer alan 5 megapiksel dahili kamerayla ise 1080p formatında video kaydı yapabilirsiniz. Olası bir karanlık ortamlarda bile yüksek çözünürlüklü selfie fotoğra16 ve 32 GB olmak üzere iki farklı hafızalı modele sahip olacak olan HTC One M8′in toplam hafızası ise microSD kart desteği sayesinde 128 GB’a kadar artırabileceğiniz hafızası ile rahat fotoğraflar çekebileceksiniz.

Android işletim sisteminin en yeni sürümü olan 4.4.2 KitKat’ı kullanan HTC One M8, HTC Sense 6 arabirimiyle geliyor ve kendine özgü kullanıcı ara yüzünün en gelişmiş halini siz değerli kullanıcılarının görüşüne sunuyor. Tayfan firması tarafından cihaz fiyatı konusunda henüz net bir rakam açıklanmadı.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.