Hostgator BLACK FRIDAY İndirimi Başladı

Bu sayfada Hostgatorun 23.11.2017 başlayıp 28.11.2017 de sona erecek olan 6 günlük black friday etkinliği için tüm ürünlerinde geçerli olan %65 oranında büyük indirimler kazanabileceksiniz. Ekstra olarak fırsat indirimi olarak %80 indirim olacak bu indirim zamanları geldikçe paylaşıyor olacağız.

Neden HostGator Web Hosting?

2002 yılında kuruluşundan bu yana, HostGator barındırma hizmeti web de dünya lideri bir kuruluş olmuştur. Ofisleri Houston ve Teksasta olmasına rağmen; 600’ün üzerinde çalışanı ve personeli ile uluslararası çapta 200’den fazla ülkeden müşterilere birinci sınıf hizmet vermektedir. Hostgator hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için shared hosting, reseller, VPS ve Dedicated server paketleri sunuyor. Shared web hosting planları 24/7/365 destek ve %99,9 uptime oranı ile kesintisiz çalışma garantisi ve 45 günlük para iade garantisi içerir! Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, firma sayfasını ziyaret edin.

45 Gün Boyunca Para İade Garantisi Hostgator’da

Hiç bir risk altında kalmadan, para iade güvencesi iles, hosting paketlerini deneyebilirsiniz. Memnun kalmamanız durumunda ödediğiniz ücret iade edilecektir! Haydi, siz de hostgator farkını yaşayın!

İNDİRİMDEN YARALANMAK İÇİN TIKLAYIN

Kupon Ne Zaman Avantajlı Olur?

  1. Uzun vadeli (6,12,24,36 aylık) hosting alımlarınızda size avantaj sağlar.
  2. Bu kupon daha yüksek seviyede bir indirim alabileceğiniz başka bir kupon yoktur.
  3. Sadece ilk ödemenizde kupon kullanabilirsiniz. Bu yüzden uzun süreli alım yapmanız durumunda daha fazla indirim kazanırsınız!

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.