Hangi Hayvansınız Testi

hangi-hayvansiniz-testi

İnternette eğlence amaçlı pek çok kişisel test vardır. Bunların birçoğu ise tamamen gülme amacıyladır. Son günlerde de pek çok farklı yerde tartışılan, insanların hangi hayvan karakterine daha yakın olduğu işlenen testleri görüyoruz. Biz de bu isim ve hayvan testlerinden örnek alarak, eğer siz bir hayvan olsaydınız acaba hangi hayvan olurdunuz düşüncesiyle bunu özgün bir biçimde araştırdık. İsim ve soyisim bilgilerinizi sisteme yazarak eğlence amaçlı hazırlanan bu testi sizde çözebilirsiniz.

Site ziyaretçilerimiz kendilerinin, arkadaşlarının ve akrabalarının hangi hayvan çıkacağını merak ediyor ve sorguluyor. Sadece bu kadarla da kalmıyor. Siyasiler, ünlüler, futbolcular, şarkıcılar ve pek çok tanınmış kişiler de bu eğlenceli testte yer almaktadır. Bazı kullanıcılarımızın özel isteğiyle sizin isimlerinin çeşitli arama motorlarında yer almasını istemediği takdirde bizlere hemen bildirmeleri yeterlidir. Gerekli düzenlemeleri bizler hemen yaparız.

Sizi kesinlikle incitmeden ve kırmadan eğlence amaçlı hangi hayvansınız testi yapan sitemiz o kadar beğeniliyor ki 7500’den fazla kişi tarafından paylaşılmış.

Sitedeki özel sistemce planlanan ve tamamen otomatik olarak isminizdeki harflerin adeti ve farklı kriterler de ele alınarak test sonucu rastgele çıkmaktadır. Bundan dolayı da çıkan her sonuç tamamen rastgele olmakla birlikte,sitemize ve bizlere herhangi bir yasal yükümlülük sağlamamaktadır.

Tamamen eğlence amaçlı olan ve iyi vakit geçirmek için sitemizdeki bu testle sizde eğlenebilirsiniz. Farklı flash oyunları da oynayarak siz de eğlenebilirsiniz. Yorumlar yaparak, çıkan sonuçları da isterseniz paylaşabilirsiniz. Keyifli eğlenceler dileriz…

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir