Gta 5 Loading Sorunu / Yükleme Sorunu Çözümü

videoimage

GTA 5 bilgisayarlara indirilebiliyor olmasına rağmen, binlerce kullanıcı indirirken sorunlar yaşıyor. Büyük sıkıntılara yol açan bu durumun aslında bir çözümü var.

GTA 5 Yükleme Sorununun Çözümü nasıldır?

Ülkemizde bu sorun hakkında sıkıntı yaşayanlar, oyunu Rockstar Warehouse üzerinden indirmeye çalışan kullanıcılardır. Social Clup üyeliğiyle giriş yapıldıktan sonra oyunun anahtarını okutup, indirmek için loding ekranında sürekli beklemek zorunda kalınıyor. Bu soruna, Rockstar Warehouse bir çözüm bulana dek, beklemeye de devam edileceğe benziyor. Bu yüzden yapmanız gerekenleri sırası ile açıklayacağız.

GTA 5 yükleme sorununun çözümü adımlarını sırası ile izlemeniz gerekmektedir, bunun için;

Başlat>Denetim masası>Kullanıcı hesapları>Başka bir hesabı yönetin>Yeni hesap oluştur işlemlerini gerçekleştirin.

Bilgisayarınızda yönetici olması şart olmayan yeni bir kullanıcı oluşturun. Bunun ardından, kullanıcı değişerek oluşturduğunuz hesaba geçin. Oluşturmuş olduğunuz oturumda, DNS’leri 8.8.8.8 – 8.8.4.4 yapın. GTA Yükleme Aracını ‘Yönetici Olarak Çalıştır’ butonu ile çalıştırın.

Oyunun çıkmasına 3 gün kala, tüm kullanıcılar verilmiş olan bu tavsiyelerle yüklemeye başlayabilirler. Daha şimdiden tüm oyuncular, 65 GB indirimlerini yapıp GTA 5 oynamaya hazır vaziyette bekliyorlar.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.