Google Drive’da İndirim Zamanı

google drive

Son yıllarda ülkemizde de oldukça konuşulan ve bir çok teknoloji firmasının da üzerinde çalıştığı, uzmanlarca “Geleceğin Teknolojisi” olarak adlandırılan bulut sistemlerinin her geçen gün teknoloji piyasasındaki önemi de artmakta. Hal böyle olunca, teknoloji devleri de kendi aralarında kıyasıya bir rekabete girmekteler.

Bu nokta sektörün en iddiali firmalarından olan Google, “Google Drive” hizmeti altında bulut depolama hizmeti sunmakta. Google, kullanıcıların dikkatini çekebilmek adına, oldukça büyük bir indirim gerçekleştirdi.

Hali hazırda ücretsiz olarak 15 GB alan sunan Google,  aylık $4.99 olan 100 Gb depolama alanı fiyatını indirimli olarak $1.99’a çekti. Ancak en büyük indirim yapılan ve bir çok kullanıcıyı da cezbeden indirim 1 TB’lık depolama alanında gerçekleşti. Google, önceden $49.99 ‘a sağladığı 1 TB depolama alanının fiyatını, $9.99 seviyesine çekti.

Diğer indirimli fiyatlar için https://one.google.com/storage adresini ziyaret ederek, 10,20 ve 30 TB’lık depolama alanlarının fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

 

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.