Genç Oto Kiralama

gencotokiralama1998 yılından bu yana Ankara lokasyonunda faaliyet gösteren oto kiralama firmamız, kurulduğu tarihten bu güne kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti vermektedir.

Genç Araç Kiralama özellikle Ankara merkez, Esenboğa, Çankaya ve yakın bölgeler olmak üzere İstanbul, Afyon, Konya, Emirdağ, Antalya, Kızılay gibi yerleşim yerlerinden veya Ankara Esenboğa Havaalanı’na da oto kiralama ve transfer hizmetlerini sağlamaktayız.

En yeni ve en son model ve çeşitli segmentlerdeki araçlarımızla dilerseniz şöförlü veya şöförsüz araç kiralayabilir, dilediğiniz adresten, gideceğiniz yere kadar da transfer taleplerinizi karşılayabiliriz.

Zamanında ve güleryüzlü hizmetimiz, tecrübeli personelimiz sizlere titizlikle ve en uygun fiyatlarla bu hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Her müşteriye hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan firmamız, en yeni modellerle onlarca araçlık filosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Profesyonel ve uzman rehberler eşliğinde Günlük Turistik Turlar, Kapadokya turları, İstanbul turları veya Ankara’da Otel Rezervasyonu gibi pek çok hizmeti sunmaktayız. Türkiye’deki tüm havaalanlarından da, binek veya şoförlü ya da şoförsüz minibüs bizlerden kiralayabilirsiniz. Ayrıca Bodrum, Dalaman, İzmir, Antalya, İstanbul hava limanlarından sizleri karşılayabiliriz.

VİP transfer ve uzun dönem araç kiralama talepleriniz ve ihtiyaçlarınız için lütfen özel fiyat ve seçenekler isteyiniz. Bu konuda bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlandırma ve özel seçeneklerimizle sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Detaylar için www.gencotokiralama.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ofislerimiz, 7 gün 09.00-22.00 arası açıktır. Araç kiralama ve transfer hizmetlerinizi karşılamak için tüm yıl kesintisiz bir biçimde tecrübe ve özverimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.