Garlex Ürünleri

Doğal formüllü ürünler konusunda 2009 yılında faaliyete geçen Atik Dış Ticaret, tescilli olarak ilk sarımsak özü katkılı Garlex şampuanı üretmiştir.

Uzman kadrolu ekibimiz, sarımsak bitkisine ilaveten 5 doğal bitki, klinik onaylı trighogein maddesi ve provitamin B5 de ilave ederek etkisini arttıracak şekilde saç dökülmesine karşı şampuan yaratarak formülize etmiştir. Losyon, şampuan ve serum çeşitleriyle geniş bir ürün skalasını barındırmaktayız. Tamamen sarımsak kokusuz bir ürün olan şampuanımız pek çok faydalı özelliğe de sahiptir.

Saç köklerini dipten uca kadar besleyen Garlex ürünleri,saçları ve saç derisini de oldukça iyi bir şekilde temizlemektedir. Saç derinizi de kurutmaz.Saçları daha hızlı uzatır. Parlaklık kazandırır. Zengin ve besleyici doğal formülü sayesinde de dökülmeye engellemenin yanında saç kökleri ölmeyenler de saç çıkarıcı özelliğine de sahiptir. Düzenli şekilde kullanılmasıyla oldukça kalıcı ve etkili çözümler sunan şampuan, piyasadaki pek çok ürüne göre uygun bir fiyattadır. Unisex kullanıma uygundur. Bayanlar ve erkekler kullanabilir.

Saç bakım ürünleri konusunda devamlı olarak çalışan ve gelişen firmamız, bakım yapan ve onarıcı yapıya sahip saç bakım ürünleri çeşitliliğini de zamanla arttırmaktadır. Bütün ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Kaliteli ve ekonomik ürünleriyle piyasada olan firmamız,müşteri memnuniyeti ilkesini en önde düşünerek hareket etmektedir. Ülke genelinde pek çok bayi ağıyla hizmet vermektedir. Çalıştığı alanda, müşterilerinin memnuniyetini sağlamanın amacında olmamızın yanı sıra yavaş ama emin adımlarla da ilerlemeyi sürdürüyoruz. Vizyonumuzdan,misyonumuzdan ve ilkelerimizden de ödün vermeden sizler için kaliteli ürünler üretmeye devam edeceğiz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir