Garantili Servis Hizmeti İçin; Arçelik Servis Merkezi!

Yeni bir model olduğu için fazlasıyla ilgimi çekti ve eski çamaşır makinem ile ilgili çok fazla sorun yaşadığım için de artık yeni bir ürün almanın vakti geldi diye düşündüm. Arçelik markasını tercih etmek sanırım verdiğim en doğru kararlardan bir tanesi odlu ve fiyat olarak da uygun olması en azından maddi anlamda bizi çok fazla sıkıntıya sokmadı.

Yeni bir çamaşır makinesi ile birlikte işlerin daha kolay hale geleceğini düşünüyordum ancak masrafları da beraberinde getirdiğini unutmuşum. Daha uzun süre ürün kullanmak adına yeni ürünler için bile bakım hizmeti alıyorum ve masraflı olmasına rağmen bundan vazgeçmiyorum. Bana göre profesyonel bir kullanıcı iseniz bu konuda biraz daha hassas olmanız gerekiyor aksi takdirde ürünlerinizin kısa bir süre sonra sorun çıkardığını görebilirsiniz.

Arçelik marka çamaşır makinem için Özel Arçelik Servis Merkezi adresine ulaştım ve bakım hizmeti almak istediğimi söyledim. Firma yetkilileri kısa sürede evime geldi ve ürünü inceleyerek gerekli hamleleri yaptılar, bununla birlikte ürünü nasıl kullanmamız gerektiğini ve ne denli hassas olduğunu da belirttiler. Aslında bu bir nevi koruma programı gibi bir şey ve ürünün örünü uzatmak adına yapılabilecek en iyi çalışmalardan bir tanesi.

Arçelik özel servis İstanbul firmasını sizlere de tavsiye edebilirim ev ürünlerinizin bakım ya da onarımı için sizler de 444 55 45 numaralı telefon üzerinden bu firmaya ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.