Galaxy S9 ile Gelecek Yeni Özellikler!

Samsung firmasının yakında çıkarması beklenen amiral gemisi Galaxy S9 gelmeden özellikleriyle ilgili bilgiler gelmeye başladı. Telefon pazarında sağlam bir yer edinmeyi amaçlayan firma, yeni cihazını etkileyici özelliklerle donatıyor. Galaxy S9’un büyük değişikliklerle gelmesi bekleniyor!

Çift Kamera
Popüler bir analist olan Ming-Chi Kuo’nun tahminlerine göre, S hattındaki ilk çift kamera özelliği Galaxy S9’da yer alacak. Dual Pixel odaklama teknolojisini barındıran kamera sensörü ve 24 MP ile 12 MP çözünürlükteki çift kamerası ile, Galaxy S9 telefon piyasasına iddialı bir giriş yapacak.

Yeni Yonga Setleri
Yeni ve iddialı model Galaxy S9, yeni yonga seti ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Samsung’un en yeni yonga seti Exynos 9810 ve Qualcomm’un yonga seti 7nm Snapdragon 845’i, S9 ve S9+modellerinde görmemiz olası.

Neural İşleme Motoru
Qualcomm’un Neural İşleme Motoru için çıkardığı yazılım geliştirme seti, Samsung’un yonga seti hattına da eş-işlemci olarak uygulanacak.

3D Yüz Haritalama Kiti
Apple’ın Face ID stilini andıran 3D yüz haritalama seti donanımını, Galaxy S9 modelinde görme ihtimaliniz oldukça yüksek. Apple’ın 3D yüz haritalama sisteminde daha ilerlemiş olduğunu düşünürsek, Samsung’un bu teknolojide bayrağı ele geçirmesi için, yeni amiral gemisini oldukça hızlı bir şekilde piyasaya sürmesi gerekiyor.

Yer Tasarrufu İçin İstiflenmiş Sistem Kartı
Samsung’un S9 ve S9+ modellerinde ekstra alan elde edebilmek için, cihazları sıkı bir şekilde paketleyecek PBC’lerle donattığı kesin. Böylelikle telefonda bulunacak diğer öğeler için daha fazla alan kalıyor. Daha küçük anakartlar ve kamera algılayıcıların yanı sıra, ince hücreli dokunmatik paneller kullanan Samsung’un, geri kalacak alan için daha büyük bir pil kullanması bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir