Flash Player

flash-playerFlash Player, günlük hayatta teknolojiyle iç içe olanların sıkça karşılaştığı bir uygulamadır. Çeşitli ekran ve tarayıcılarda gerekli olan bu uygulama, içerik ve videoların sorunsuz görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, tarayıcı tabanlı bir uygulamadır. En son sürümü de Flash Player 15, mobil cihazlarda yüksek performans için en iyileştirilmiş ve daha zengin ve daha kaliteli kullanıcı deneyimleri sağlayan uygulamalarının avantajlarından yararlanmak üzere tasarlanmıştır.

Flash Player Ne İşe Yarar?

İnternet üzerindeki videolar,oyunlar,uygulamalar ve gifler başta olmak üzere aslında interneti internet yapan her detayda Flash Player gereklidir.

Bilindiği üzere Flash Player, Macromedia şirketinin bir yazılım ürünü olmasına rağmen Adobe’nin Macromedia’yı satın almasıyla birlikte Adobe adı ile satışa sunulmaya başlanmıştır. Pek çok deneme sürümleri yayınlanan yazılım en son sürümü ile kararlı bir hale getirilmiş ve hatalar da düzeltilmiştir. Her internet kullanıcısının mutlaka kullandığı sisteme kurması gereken bir uygulamadır. Ayrıca boyutu çok küçüktür ve tamamen ücretsizdir.

Yeni nesil akıllı cep telefonlarınızda film ve video izlemek,internette gezinmek gibi yapmak istediğiniz herşey için yine Flash Player uygulamasını indirmeniz gereklidir. Tarayıcınızın sayfa içeriğini desteklemediğine dair uyarı aldığınızda hemen tarayıcınızdan veya cep telefonunuzun Store desteğinden Adobe Flash Player uygulamasını ücretsiz indirmelisiniz. Daha sonra bütün görsel içerikli ürünleri ücretsiz ve kesintisiz izleyebilirsiniz.

Aynı durum masaüstü,dizüstü ve tablet bilgisayarlarda da geçerli bir gerekliliktir. Adobe Flash Player yine aynı yoldan yüklenmeli ve güncellemeleri de mutlaka indirilmelidir.

Safarı, Internet Explorer, Mozilla, Chrome ve Yandex gibi tarayıcılar Flash Player uygulamasıyla çalışırlar.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir