Fizy Müzik Dinle

2008 yılında kurulan 2011 yılında Turkcell tarafından satın alınan Fizy, Ocak 2011’de Mashable ödüllerinde ”Dünyanın En İyi Müzik Servisi” ödülünü kazandı. Hızlı bir şekilde, sade arayüzüyle fizy müzik dinleme ortamlarının en iyilerinden birisidir. Milyonlarca şarkıyı ücretsizce dinleyebilirsiniz. Hem bilgisayarınızda hem de tablet ve akıllı telefonlarınızda bu hizmeti ücretsiz bir şekilde kullanacaksınız. Kategorilerde aramalar yapabilir, öne çıkan sanatçı, albüm ve mood’lara hemen ulaşabilirsiniz.

Hızlı şekilde ücretsiz olarak bir üyelik alınarak şarkıların tamamını dinleyebilirsiniz. Türkçe şarkı arşivi ve yabancı şarkı arşivi internetteki bulunabilecek en geniş arşivlerden biridir. Küba müziklerinden Japon şarkıcılara,  taş plak kayıtlarından pop müziğin ilk zamanlarına, dünya listelerinde birinci sıradaki şarkılardan Amerikan country şarkılarına varıncaya aradığınız tüm şarkılara ulaşabiliyorsunuz.

Fizy’de hesap oluşturma işlemi en fazla bir dakikanızı alacaktır. Bir üye adı, e-mail adresi ve şifrenizi belirleyerek hesabınızı oluşturabilir ve böylece fizy’nin sunduğu sınırsız şarkı dinleme servisini kullanabilir kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Fizy müzik arşivlerinin genişliği kadar size sunduğu liste oluşturma özelliğiyle dinleyeceğiniz müzikleri seçip arka arkaya çalmalarını sağlayarak bir nevi kendi radyonuzu kurmanızı sağlar. Modlarınıza göre her tarzda liste yapabilir, bunları daha sonra dinleyebilirsiniz. Tabi ki bunun için de ücretsiz olarak hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Dinlediğiniz şarkıyı anında listelerinize ekleyebilir, sosyal platformlarda (facebook, twitter, Google+) paylaşabilir veya direkt link olarak dostlarınıza gönderebilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıyı söyleyen sanatçının radyosunu başlatabilir, bu sanatçının diğer şarkılarını da dinleyebilirsiniz. Ayrıca aynı şarkıyı tekrar tekrar çaldırabilirsiniz.

Fizy müzik dinleme servisinin Premium özelliği de bulunmaktadır. İsteyen ayda 4,99 TL ödeyerek reklamsız, çevrimdışı dinleme özelliğiyle ve yüksek kalitede dinleyebilirler.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir