FarmVille 2 Android İçin Çıkış Yaptı

Popüler oyunları takip eden oyun severler bilirler FarmVille oyununun bağımlısı da oldukça çoktur. FarmVille bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar sayesinde rahatça ulaşılıp oynanan bir oyun olmakla beraber oynamayanların da sık sık duyduğu moda oyunlardan biridir.

FarmVille oyunu çıktığında ilk olarak bilgisayarlarda yer aldı, daha sonra bazı ülkelerdeki akıllı telefonlara da uygun olarak tasarlanmaya başladı ve Türkiye’deki akıllı telefonlara daha sonraki zamanlarda uyarlanabilir hale geldi. Beklenen zaman geldi ve FarmVille 2 oyunu çıktı. Şu an sadece bilgsayarlarda ve bazı beli ülkelerdeki android işletim sistem uygulamalı telefonlarda oynanan FarmVille 2 şu an Türkiye’deki akıllı telefonlarda mevcut değil fakat belli bir süre sonra Türkiye’deki android işletim sistemli akılı telefon ve tabletlerde de yer almaya başlayacak. Zynga‘nın neden başlarda sadece belli başlı ülkelerde oyunu uygulamaya sokmasının nedeni ise diğer oyun üretici firmaların da bu yöntemi kullanıyor olması olabilir.

Bilinen en ünlü çiftlik oyunu olan FarmVille’nin ikinci serisi oyun meraklıları için heyecan ve merakla beklenmeye devam ediyor. Oyunların ilk zamanlarda sadece belli başlı ülkelerde oynanmasının başka bir nedeni ise oyunda var olan ya da oluşabilecek hataları tespit etmek ve daha fazla kullanıcıya ulaştırmadan önce bu hataları ortadan kaldırmak ve yeni düzenlemeler eklemek olabilir. Yakın zamanda FarmVille 2 mobil uygulaması için gerekli açıklama yapılması bekleniyor. Bütün çiftlik sahiplerine şimdiden iyi eğlenceler.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir