Facebook Yeni Uygulama İle Geliyor!

facebook-yeni-uygulama-ile-geliyor

Mobilde oldukça başarılı uygulamaları bulunan Facebook, Android telefonlar ile tabletlerde yeni bir uygulamaya geçecek, gelin bu farklılıkla ilgili haberin ayrıntılarına bakalım.

Facebook akıllı telefonlar ve tabletler için sürekli yeni uygulamalar üretiyor. Öncelikle Messenger uygulamaları için üreticilerle anlaşarak bir dizi alt uygulamayı sunan facebook, bu günlerde de Android telefonlar için yeni bir uygulama geliştiriyor.

Facebook Tabletlere Özel Uygulama İle Geliyor

Aylardır üzerinde çalışılan yeni uygulama son aşamaya gelmiş durumda, yakında facebook uygulaması yenilenmiş hali ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Materiyal design tasarım ve dizayn anlayışı ile tabletlere has yepyeni arayüz özellikleri ile sunulacak uygulama, verimlilik olarak da etkili iyileştirmeler bulunduracak.

Daha önceleri tablet cephesine has bir arayüzü bulunmayan Facebook uygulaması, bu yenilenme atağı ile birlikte Android telefonlar ile tabletler için iPad ve İphone modellerinde ki gibi değişik arayüzleri sunacak.

Şu sıralar geliştiriciler tarafından sayılı test kullanıcısı ile denemekte olduğu uygulamanın sadece iki ekran görüntüsü duyuruldu.

Merakla beklenen ise önümüzdeki günlerde duyurulması beklenen uygulama, hangi iyileştirmeler ve yeniliklerle karşımıza çıkacak.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.