Evcil Hayvan Dostlarının E-Ticaret Adresi Petzimo.com

Günümüzde internetin bizlere sağladığı birçok kolaylık var. Bunlardan biri, e-ticaret sitelerinden aradığımız ürünlere hızlıca ulaşıp, bu sitelerde kolaylıkla  alışveriş yapma imkanı. Böylelikle zamandan tasarruf etmek de mümkün oluyor. Evcil hayvan sahipleri de besledikleri hayvanları için ihtiyaç duyduklar mama çeşitlerini ve malzemeyi online olarak temin edebiliyor.

Bünyesinde birçok kaliteli markayı bulunduran petzimo.com kedi maması, köpek maması, kedi ve köpek bakım ürünleri, evcil hayvanlar için aksesuarlar, mama kapları, besin takviyeleri ve vitaminler, temizlik ve pire/parazit koruma ürünleri, taşıyıcılar, kulübe ve yataklar, kedi tasması, köpek tasması, özel kedi ve köpek kapıları kuş kafesleri ve birçok pet shop malzemesi arayanlar için güvenilir ve hızlı hizmet veren bir adres. Petzimo’dan evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Siparişler telefonla ya da internet sitesi üzerinden, verilebiliyor.

Satın aldığınız ürünlerin ödemesini ister online ortamda kredi kartıyla isterseniz kapıda nakit olarak veya kredi kartı ile  yapabiliyorsunuz.  Petzimo’dan yapılan tüm alışverişlerde kredi kartı kullandığınızda peşin fiyatına 9 taksit imkanından faydalanabiliyorsunuz. Sitede kredi kartı kullanmak oldukça güvenli çünkü güvenlik amacıyla en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılıyor ve kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemde saklanmıyor. Yapılan alışveriş esnasında bankadan sözlü olarak telefonda sipariş teyidi istenebilmekle birlikte müşteriye ulaşılamadığı durumda, sipariş iptal edilebiliyor.

Petzimo’da hesaplı alışverişler de yapabilmeniz mümkün. Sitede bulunan “indirimli ürünler” sayfasına girerek bulunan ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabiliyor, toptan alımlarda avantajlı fiyatlardan faydalanabiliyorsunuz. Web sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişler sırasında para puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları TL olarak bir sonraki alışverişinizde kullanabilmeniz de sitenin size sunduğu avantajlar arasında. Güncel duyuru ve indirimler hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, Petzimo.com’un Petzimo sosyal medya hesaplarını ve blog.petzimo.com blog sayfasını takip edebilirsiniz.

Tüm malzemeleri tek çatı altında toplayan ve evcil hayvanlarınız için birçok pet shop malzemesini güvenle satın alabileceğiniz Petzimo’nun verdiği bir diğer güzel hizmet ise; hazırladığı ekonomik mama paketlerinden sipariş ettiğinizde, barınak ve sokaklarda yaşayan hayvanlara mama bağışı yapabiliyor olmanız.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir