Esjim Spor

esjim

Modern spor merkezleri konusunda 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren ve binlerce üyeye ve müşterisine hizmet eden Esjim, bu sektördeki tecrübelerimi izotonik spor makinaları üretimine de yansıtmıştır.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde toplamda 10.000 m2’lik fabrikamızda ithalat-ihracat, üretim ve spor aletleri satış projeleri çalışmalarına devam etmekteyiz. Firmamızın spor sektörüne olan yatırımları da artarak devam edecektir. Gerek kendi imalatımız olan ürünler,gerekse yurt dışından ithal edilen ürünler ile farklılık yaratan firmamız Esjim, bu özellikleriyle de sektörde daima bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Özellikle tüm hayatını spora adamış ve yıllarca da profesyonel olarak sporda faaliyet göstermiş sporcular tarafından bizzat kurulan Esjim firması, sporun gelişmesini ve fizyolojik,biyolojik olarak bireyler üzerindeki etkisini araştırarak, gerçekleştirmiş olduğu ar-ge çalışmaları sonucunda,müşterilerinin ve kullanıcılarının spordan en etkin ve optimum düzeyde faydalanabilecekleri şekilde ürünlerini tasarlamış ve geliştirmiştir.

Esjim olarak sürekli gelişmenin hedef alındığı bir anlayış firmamızda hakimdir. Dünya’daki gelişmiş ülkelerde olan fitness-gym sektöründeki son trendleri ve teknolojileri de takip etmekteyiz. Dünya’da devamlı olarak büyüyen bu sektöre, sağlamlığı, ergonomisi, şık dizayn ve üretim kalitesi ile bir çok ürün ve seri sunmaktan onur duyuyoruz. Starline Cardio, İmpulse Fitness, Escalate, Ergoline Wellness, Free Weight serileri de bunlardan bazı örneklerdir.

Ayrıca firmamız yaptığı güçlü distribütörlük anlaşmaları sayesinde Gym80, IIntenza Fitness, Ultrasun gibi dünyaca ünlü bir çok firmanın Türkiye’deki temsilciliğini de profesyonellikle üstlenmiştir.

Profesyonel ekimiz ve son teknoloji cihazlarımızla modern bir şirket anlayışla Esjim Spor olarak hizmet sunmak en büyük hedefimizdir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.