E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma

Web sitenizin ihtiyacı olan bütün özellikleri içerecek şekilde hazırlanan hazır e-ticaret paketleri kurulum aşamasında sizin için kolaylık sağlayacaktır. Yüksek maliyetli olmamasıyla bilinen bu paketler içerisinde özellikle ücretsiz e-ticaret paketleri kullanımı yoğun talep görmektedir. Belli bir süreli kullanım için sunulan bu paketlerde siteniz için avantaj sağlayacak çok sayıda özellik mevcuttur. Bunlar sayesinde hiç vakit kaybetmeden ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmaya başlayabilirsiniz.

Size bir gün gibi kısa bir süre içerisinde en iyi e-ticaret paketleri ile sitenizi kullanıma açma fırsatı sunan Kobisi, çok sayıda profesyonel sisteme kıyasla daha kolay yönetebileceğiniz bir panele sahiptir. Üstelik paketin içerisinde rahatça kullanabileceğiniz tasarımların yer alması hem müşterileriniz hem de sizin için kolaylık sağlayacaktır. Bu durum sitenizin alışveriş sırasında terk edilme olasılığını azaltacaktır. Sunduğu özellikler bakımından sizin için yararlı olacak paketi bulabilmek için hiç vakit kaybetmeden e-ticaret paketleri karşılaştırma aşmasına geçebilirsiniz.

Neden E-Ticaret Paketi Kullanmalısınız?

E-ticaret paketi kullanmanız size pek çok açıdan avantaj sağlayacaktır. Öncelikle kodlama ve tasarım gibi bilgileri öğrenmenize gerek kalmayacaktır. Paketin içerisinde bunlarla ilgili altyapı hazır olduğundan siz doğrudan sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satın alacağınız paket sayesinde siteniz ve verileriniz daha güvenli hale gelecektir. Böylece müşterileriniz alışverişlerini daha sistematik bir ortamda yapabilecektir. Bu durum sizi teknik altyapı işleri ile de ilgilenme zahmetinden kurtaracaktır. Böylece işinize daha fazla odaklanmak için zamanınız kalacaktır.

E-ticaret sitesi paketleri size sanal pos ve ödeme sistemleri sunmaktadır. Özellikle online ödeme alabilmeniz için sanal pos kullanma zorunluluğunuz vardır. Bu özellik sayesinde banka ile görüşme yapmadan doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret paket fiyatları belirlenirken her zaman ekonomik olması amaçlanmaktadır. Böylece çok sayıda özelliğe daha uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Fiyatların içerisinde özel kargo anlaşmalarının bulunması maliyetin biraz daha düşmesini sağlayacaktır. Bu durum müşterileriniz için de kolaylık olacaktır.

E-Ticaret Paketleri ve Özellikleri

Size en uygun paketi bulup hemen sitenizi kullanmaya başlamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Kobisi e-ticaret paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. En avantajlı özelliklerle hazırlanan bu paketler, ücretsiz paketle başlamakta ve özellik sayısı artarak yükselmektedir. Bu paketlere aylık ya da yıllık abonelik oluşturabilirsiniz. Eğer yıllık abonelik yaparsanız genel fiyattan belli bir indirim hakkı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra siteye özel olarak da kampanyalı fiyatlar da uygulanmaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir