Dünyanın En Hızlı Şarj Aleti: ASAP Dash

dunyanin-en-hizli-sarj-aleti-asap-dash

ASAP Dash, dünyanın en hızlı şarj eden bataryası unvanı ile geçtiğimiz günlerde tanıtılan ASAP Dash, 5-10 dakika arasında cihazları tamamen doldurma garantisi veriyor.

Taşınabilir Powerbank şarj aletlerinin, normallere kıyasla nispeten düşük hızlarda şarj etme durumuna çözüm olarak üretilen ASAP Dash, piyasadaki aletlere kıyasla 16 kat yüksek bir hız vaat ediyor.

Piyasadaki olan ileri düzey, seri şarj özellikli cihazlara kıyasla, 5000 mAh ile daha iyi bir  kapasiteye sahip olan ASAP Dash, 48 saatten daha fazla telefonunuzun batarya ömrünü arttırabiliyor.

iPhone 5 cihazlarını beş dakikada yüzde 100, iPhone 6’yı yüzde 75, Samsung Galaxy S6’yı ise yüzde 55 doldurabilen cihaz, 10 dakikada ise, bütün cihazların şarjını doldurmuş oluyor.

Güçlü alüminyum ile tasarlanmış, zarif görünümlü ASAP Dash, 17-21 V, patentli hızlı şarj teknolojisine sahip güç girişine, Micro USB girişine ve akıllı şarj USB girişine de sahip.

Sadece iPhone ya da Android cihazlar ile değil  aynı zamanda bütün USB cihazlarla da uyumludur.

Silah metali, gümüş ve dore altın renk seçenekleriyle gelen ASAP Dash, sadece 179 gram ağırlığında. 30 bin dolarlık bir hedefi olan ASAP Dash,  şimdiden 80 bin dolar toplamayı başardı. Ürünü satın almak için yapılması gereken bağış ise sadece 59 dolar.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.