Derin Seslerin Yeni Kulaklığı Philips SHL3565

derin-seslerin-yeni-kulakligi-philips-shl3565

Ses kaybını tamamen engellemek ve maksimum performans almak için özel olarak geliştirilen SHL3565, kaliteli baslar ve net sesleri bizlere sunuyor.

Philips SHL3565’teki 40 mm’lik neodimyum hoparlörler kusursuz ses netliği ve etkili basları bir araya getiriyor. Size rahatça uyacak şekilde tasarlanan kulaklık modüllerini ve baş bandını asla hissettirmeyen SHL3565’te maksimum rahatlık için paslanmaz çelik baş bandı dahi bulunuyor.

Kapalı şekildeki arka sistemiyle ortam gürültüsünü engelleyerek bir dinleme deneyimi sunan kulaklık, yumuşak kulaklık yapısıyla da nefes alarak basıncı ve ısıyı da hemen dağıtıyor.

Ayrıca,parça miksleme yapmak ve tek kulakla bile rahatça dinlemek için 165° dönme açısına sahip özelliği bulunuyor.

Yüksek ses desibelinde bozulma olmaması için 2200 mW gibi yüksek bir güce sahip olan SHL3565, her ses seviyesinde net bir sesle müzik dinlemeye imkan veriyor. Hareket halindeyken dahi en iyi deneyimi sunmak için tasarlanan kulaklık, katlanabilir şekliyle de kolayca taşınıp saklanabiliyor. Entegre mikrofonu ve çağrı yanıtlama düğmesiyle de eller telefon görüşmelerinde de yardımcı olan SHL3565’te, akıllı ve şık tasarımıyla büyük ilgi çekiyor.

Fiyatı: 199,90 TL

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.