Dell Xps 13 Artık Türkiye’de

dell-xps-13-artik-turkiyede

Dell, tüm dünyada büyük heyecan uyandıran Dell XPS 13’ün Türkiye’deki tüketicilerle buluşmaya hazır olduğunu açıkladı. Tasarım ve performans arasındaki kusursuz dengeyi en iyi şekilde sağlayan XPS 13, sadece 5 mm kalınlığında neredeyse çerçevesiz ekranıyla bambaşka bir tasarım sunuyor. Dünyanın en iyi performanslı 13 inçlik bilgisayarı olan XPS 13, tek bir şarjla bile 15 saate kadar kullanım ömrüyle sınıfındaki rakipsiz özellikleri bir araya getiriyor.

5. nesil Intel Core işlemciler ve SSD depolamayı kullanan XPS 13, tüm rakiplerinden daha güçlü bir performans ve tepki süresi de sunuyor.  Rapid Start teknolojisi bulunan bilgisayarda önyükleme ve sürdürme işlemi sadece birkaç saniyede tamamlanıyor. Bu üstün performansının yanında 1.1  kilogramdan başlayan ağırlığıyla kolayca taşınabilen bilgisayar beklentilerin üzerinde seyrediyor.

ENERGY STAR 6.0 sertifikası olan XPS 13,hi  olmadığı kadar yüksek enerji verimliliğine sahip olmasının yanı sıra kurşun, cıva veya başka zararlı maddeleri de içermiyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir