Dell Inspiron 13 7348

dell-inspiron-13-7348

Inspiron 13 7348,profesyoneller tarafından çokça tercih edilebilecek bir model olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın döndür – çevir – katla özellikleri, onun her an ve her yerde çalışma temposuna ayak uydurabilmesini sağlıyor. Öte yandan ise beraberinde bir kalem de bulunuyor. Çünkü dokunmatik bir ekranına sahip. İster parmaklarınızla, ister kalemle kontrol edebiliyorsunuz.

Inspiron 13 7348’in ekranı ise 13.3 inç büyüklüğünde ve Full HD bir görüntü sağlıyor. Truelife LED-Backlit tarzında arka aydınlatmaların sahibi olan dizüstü, iyi bir görsellik yaratıyor.

İster dizüstü bilgisayar gibi kullanabilir, ister ekranı tersine katlayarak tablet formuna da çevirebilirsiniz.

Core i7 işlemci kullanılıyor ve 2.4 GHz frekansta çalışan işlemcisi turbo frekansta 3.00 GHz’e erişebiliyor. Öte yandan ise 16 GB’a kadar bellek imkanına açık olan bu işlemci, bu cihazda 8 GB’la besleniyor. Cihaz ise öte yandan 500 GB’lık hibrit bir diske sahip.

Dell,Inspiron 13’ü tasarlarken uzun kullanımı düşünerek birtakım testler yapmış. Bunlar ise 65 dereceye kadar ısılara maruz bırakılmış olmasıyla birlikte katlanabilir yapısının onun için bir dezavantaj olmadığını kanıtlamak için tam 25 bin kez katlanıp kapağı kapatılmış. Yine standart kullanımlarda da 20 bin kez kapağı kapatılıp açılan dizüstünün tuşlarına ise 1 milyon kez basılmış ve test edilmiş.

Dayanıklı ve estetik olan bu bilgisayar, üstün teknolojisi ve tasarımıyla profesyonellere yönelik bir kullanım sunuyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir