Dark Smart Watch SW04 İncelemesi

dark-smart-watch-sw04-incelemesi

Akıllı saatler son zamanlarda çok moda ve pek çok kullanıcı genellikle tercihlerini bu yönde kullanıyorlar. Bunlar arasında Samsung Gear S ve Sony SmartWatch 3 gibi üst segment modeller varken orta segment olarak da nitelendirebileceğimiz bit kategoride kendine yer buluyor.

Samsung’un Galaxy Gear 2 modeline de oldukça benzeyen Dark Smart Watch modeli, beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

Saatin genel çerçevesi metalik bir tasarıma sahip. Ayrıca, plastik bir kayışla gelen saat, kelepçeli bir tasarımı da bizlere sunuyor. Üstünde 1.54 inç boyutunda bir ekran bulunduran akıllı saat, bu ekranla bizlere 240×240 piksellik bir çözünürlüğü sunuyor.

Ekranın üzerinde hemen küçük bir kamera var. Bu kamerayı kullanarak fotoğraf çekmekte oldukça mümkün. Tizen işletim sistemini barındıran Dark Smart Watch SW04, nabız sensörü, uyku monitörü gibi fonksiyonları da barındırıyor.

Facebook, Twitter gibi sosyal medyayı da takip edebileceğiniz bir saat olan Smart SW04, bataryasıyla da gelecek vadediyor. Bekleme süresiyle yaklaşık 6 günlük bir ömür sunarken, normal kullanımlarda da 2 gün civarı bir performansı bizlere sunuyor. Fiyatı ise 400 tl civarında.

2 Yorumlar

  1. emie
    • Bayur

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir