Darbelere Karşı Dayanıklı Laptop Acer TravelMate Spin B1

Acer yeni bilgisayar hazırlığında olduğu bu dizüstü bilgisayar ile sağlam ve teknik anlamda da sağlam bir bilgisayar arayanlar hedefleniyor. Acer TravelMate Spin B1, tasarım anlamında çok fazla etkilemese de cihazın özellikleri ile bu algı tamamen değişiyor.

Cihazın 11,6 inçlik ekranı taşınabilirliği kolay bir seviyeye taşıyor. Ekran için HD ve Full HD seçeneği sunulurken ekranın dokunmatik olması süper bir kullanım kolaylığı sağlanıyor. 360 derecelik menteşelerin kullanıldığı cihaz 4 ayrı şekilde kullanıma da imkan sağlıyor. Tablet ve çadır modunda birden fazla modda ve proje çalışmalarında kolaylık sağlayan cihaz, stand moduyla iyi bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Normal modda da sıradan birmdizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Sağlamlık anlamında oldukça iddialı olan cihazın ekranı yüksek darbe ve baskılara dayanabiliyor ve ayrıca dayanıklı gövdesiyle düşmelerde cihazın bozulmasına neden olacak şok dalgaları da absorbe edebiliyor. Intel Pentium işlemcinin kullanıldığı cihaz, Windows 10 Pro işletim sistemiyle güçlendirilmiş. Bir HDMI girişi, 2 adet USB 3.0 ve 1 adet USB 2.0 girişinin olduğu bilgisayarda 802.11 modem ve SD kart okuyucu sunuluyor. Bu yılın ikinci yarısında Amerika ve Kanada’da satışa sunulacak cihazın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir