Clash of Clans’da Askeriniz Olmadan Hemen Bağış Yapmak

Clash of Clans çevirim içi oyunlar arasında en fazla oynanan oyunlar arasındadır. Oyunun her geçen gün yeni bir güncelleme ile gelen ve de mevcut olan ama bilmediğimiz bir çok özelliği var.  Bu yazımızda oyunda asker olmadan bağış nasıl yapılacağını anlatacağız.

Clash of Clans’da Hiç Askeriniz Olmadan Bağış Yapmak

  • İlk olarak hemen bir klana giriyoruz. Klana girdiğinizde sol kısımda yer alan sohbet alanında asker isteyenleri göreceksiniz.
  • Asker isteyenlerin attıkları isteklere “bağış yap” butonuyla cevap vereceksiniz. Eğer askeriniz varsa normal bir şekilde bağış yapabilirsiniz. Eğer askeriniz yoksa işte bu sırada taşlar devreye girecek.
  • Askeriniz yoksa veya bağışlamak istediğiniz askerden elinizde o an yoksa yapmanız gereken “hemen bağış yap” butonuna tıklamak.
  • Hemen bağış yap dediğiniz tüm askerlerin bulunduğu bir tablo gelecek. Bu tabloda askerlerin taş karşılığı maliyetini göreceksiniz.
  • Bu ekranda taş karşılığı yapmış olduğunuz bağışa göre asker gönderebileceksiniz. Ne kadar çok taşınız varsa o kadar bağışı anında yapabilirsiniz.

Bu vermiş olduğumuz taş yöntemi sayesinde hiç beklemeden bağış yapabilir, klan arkadaşlarınızın kalelerini doldurabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir