Chargeboard: Telefon Şarj Edebilen Ve Müzik Çalan Kaykay

chargeboard

Kaykay sporu ile ilgilenenlerin sıklıkla karşılaştıkları şarj sorunu Charge Board ile artık geride kalacak. Bir öğrencinin okulunu bitirmesi için mecburen yaptığı bir proje iken birden bire daha büyük bir proje halini alan bu kaykay ile kaymanın ötesine geçilebilir. Klasik kaykay düşüncesini akıllardan silen bu teknolojik kaykayın özelliklerine yakından bir bakalım…

Görünüşte klasik bir kaykay görünümüne sahip olan Charge Board ile kaymaktan başka müzik dinlemek ve telefon şarj etmek için de kullanılabiliyor. Tekerleklerinden her hangi birisine yerleştirilen bobin sayesinde ilerledikçe kendi enerjisini kendi üreten bu kaykay ile istenilen her yere rahatlıkla gidilebilir. Telefon şarj etmek için kaykayın altında özel olarak yapılan telefon yuvasına cihazınızın yerleştirilmesi yeterli. Bu yönü ile şarj cihazı sıkıntısına da son veren Charge Board, istendiği zaman müzik de dinlenebilecek özelliklere sahip. 3.5mm’lik jak girişi ve altındaki çift hoparlörü ile kaykay yaparken sıkılıp kafa dinlemek isteyenlere müzik dinleme keyfini yaşatabilecek özelliklere sahip Charge Board, şimdilik sadece iPhone 4 ve 4S modelleri ile uyumlu. Görünüş olarak da çok şık ve estetik bir görünüme sahip olan teknolojik kaykay ile  kaymak artık daha zevkli hale gelecek.

Telefon şarj edebilen ve müzik dinlemeye olanak sağlayan Charge Board, geleceğin kaykayı olarak nitelendiriliyor. Yeni nesile ayak  uydurması açısından oldukça kullanışlı olan teknolojik kaykay ile daha uzun mesafeler gidilip iletişimin kopmaması sağlanabilir.

chargeboard-2

2 Yorumlar

  1. Kasım
  2. akil

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.