Çerçevesiz Telefon Oppo R7

oppo-r7

Mart ayının son haftası içinde Oppo’ nun ilk çerçevesiz telefon modeline dair  görüntüler internete sızmıştı. Oppo’ nun oldukça ince yeni telefon modeli, aynı zamanda çerçevesiz olarak tasarladığı ilk modeldi.

Oppo’ nun yeni çerçevesiz telefon modelinde Oppo R7 adını kullanması yönünde edinilen bilgiler, bu ismin iddialı olduğu yönünde görüşlere yol açmıştı. Oppo R7 Mart ayından buyana ‘çerçevesiz telefon’ unvanı ile tanınıyor ve oldukça büyük bir kesim tarafından merakla bekleniyor. Cihazın teknolojik açıdan özelliklerinden daha çok şimdilik en çok ilgi uyandıran konu; amiral gemisinin çerçevesiz tasarlanması oldu.

Oppo’ nun çerçevesiz telefonunuda üst düzey teknolojik özellikler kullanacağı bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Oppo R7’ ye ait olduğu iddia edilen görüntüler, internete sızdırıldı. Görüntülerde yeni modelin oldukça ince mimarisi dikkat çekiyor.

Oppo R7 hakkında şuan gelen bilgiler, modelin ekran paneli 5.5. inç olarak düşünüldü. Oppo R7’ lerin hızlı fonksiyonlu video oynatıcı ile müzik çalar ve 20.7 MP arka kamera ile  gelmesi bekleniyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir