Cep Telefonu Tamirine İhtiyacınız Olduğunda Ne Yapmalısınız?

cepfix-cep-telefonu-tamiri

Cep telefonunuz aniden yere düşüp camı kırılabilir veya herhangi bir yerinde arıza oluşabilir. Bu durumda panik yapmaya gerek yok. Kaliteli ve güvenilir bir akıllı telefon tamiri servisi biliyorsanız, işiniz kolay demektir. Telefonunuzun garantisi devam ediyorsa yetkili servise vermenizde fayda var. Eğer garantisi bittiyse size harika bir önerimiz var. Oturduğunuz yerden cep telefonu tamiri iddiasıyla yola çıkan Cepfix, hızlı ve pratik hizmetiyle bozulan mobil cihazlar için ideal bir servis.

Cepfix.com kolay kullanımı ve cazip imkanlarıyla akıllı telefon tamiri konusunda yenilikçi çözümler sunuyor. Cepfix’de telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini belirtip tahmini fiyat almak yalnızca saniyeler alıyor. Fiyatı uygun görmeniz halinde tamir etme seçeneğini tıklayarak işleme başlayabiliyorsunuz.

Sonrasında Cepfix ekibi, sipariş verdiğiniz gün içinde telefonunuzu evinizden teslim alıyor, yerine tamir süresince kullanmanız için yedek telefon veriyor. Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modellerinden biri olan yedek telefonu, cihazınız tamir olana kadar rahatça kullanabiliyorsunuz.

Cihazınızı incelemeye başlayan uzman teknisyenler, arıza durumuna göre servis bedeli belirliyor ve onayınızla birlikte telefonunuz tamir ediliyor. Son olarak yepyeni bir şekilde evinize teslim ediliyor. Böylece yorulmadan, yerinizden kalkmadan telefonunuzu tamir ettirme lüksünü yaşıyorsunuz.

Cepfix,  telefonunuzda oluşabilecek kamera sorunu, reset yapılamama, cihazın açılamaması, yan buton, ana buton ve ön kameranın bozulması, kendiliğinden açılıp kapanma, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, hafıza kartı, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, kablosuz ağ ve kırık cam problemi gibi birçok soruna çözüm buluyor. Cepfix’in diğer bir artısı ise 6 ay parça garantisi sunması. Değişen herhangi bir parça için 6 ay garanti veriyor.

Ayrıca size verilen hizmet numarası ile telefonunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilir, her türlü sorularınız için 444 74 87’den çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Bozulan akıllı telefonlarınıza hızlı ve etkili bir çözüm bulan Cepfix’de, Apple, Samsung tamiri, HTC, Sony cep telefonu tamiri yaptırabilir, hatta tamir süresince Cepfix’in sunduğu yedek telefonu kullanabilirsiniz. Bundan böyle akıllı telefonunuz bozulduğunda düşüneceğiniz ilk adres Cepfix olacak.

1 Yorum

  1. Umut

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.