Cep Telefonu Tamirinde Yenilikçi Çözüm: Cepfix

Cep telefonunuzun ekranı aniden kırıldı, suya düştü veya kendine kendine kapanıyor. O halde cep telefonu tamiri hizmeti veren bir servis ihtiyacınız var demektir. Bozulan akıllı telefonumu nerede tamir ettirsem diye düşünüyorsanız, Cepfix’i deneyin. Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, diğer cep telefonu tamir şirketlerinden çok daha farklı. Telefonu bozulan kişilerin bir numaralı tercihi olmaya aday Cepfix, hızlı ve pratik çözümleriyle hayatımızı kolaylaştırıyor.

Herhangi bir sebepten telefonunuz bozulduysa yapmanız gereken çok basit. Cepfix’e girip telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtiyor ve arıza durumuna göre tahmini fiyat alıyorsunuz. Örneğin Samsung cep telefonu tamiri için 3 adımda fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Ardından Cepfix, siparişi verdiğiniz gün içinde kapınıza kadar gelip telefonunuzu teslim alıyor. Ayrıca bu süre boyunca  telefonsuz kalmayın diye yedek telefon da veriyor. Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone4 modellerinden birini cihazınız tamir olana dek rahatça kullanabiliyorsunuz.

Cepfix’in size sunduğu bir başka ayrıcalık ise 6 ay parça garantisi sunması. Tamir esnasında telefonunuzun herhangi bir parçası değiştiğinde Cepfix, bu parça için 6 ay garanti veriyor.

Cepfix, uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası tamir bedeline onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda yepyeni bir halde evinize teslim ediliyor. Telefonunuz tamirdeyken size verilen hizmet numarasını siteye girerek telefonunuzun onarım sürecini takip edebiliyorsunuz. Ayrıca merak ettiğiniz detaylar için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz  Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz.

Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek video ses problemi, cihazın kapanmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, cihazın açılmaması, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızas, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi birçok arızaya çözüm buluyor. Cep telefonunuzun ekranında bir problem varsa, Cepfix.com’dan cihazınızın modeli ve arıza durumuna göre fiyat alıp cep telefonu ekran fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bozulan telefonunuzun hızlı ve kolay bir şekilde eski haline gelmesini istiyorsanız, akıllı cihazınızı yenilikçi cep telefonu tamiri şirketi Cepfix.com’a emanet edin. Cep telefonu ekran tamiri ve benzeri birçok onarım hizmeti veren Cepfix ile evinizden çıkmadan, yorulmadan telefonunuzu tamir ettirmenin keyfini yaşayın.

1 Yorum

  1. Can

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir