4G Destekli Casper Via V6

casper-via-v6

Akıllı telefon pazarına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Casper, kullanıcıların beklentilerine göre ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. 2015 sonunda ülkemizde kullanıma başlanması planlanan 4G bağlantısını destekleyen Casper VIA V6, 5″ Full bir HD ekran, 13 MP’lik arka kamera, 5 MP selfie için ön kamerası ve ”yüz güzelliği” uygulamasıyla fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıları cezbederken 7 mm inceliği, 120 gr ağırlığı,metalik kenarları ve deri görünümlü arka yüzeyiyle tasarım meraklılarının ilgisini çekecek.

1,2 GHz hızında ve dört çekirdekli işlemciye sahip Qualcomm’un Snapdragon 410’u bünyesinde taşıyan VIA V6, geleceğin telefonları arasında yerini alıyor.

Teknolojilik olmasının yanında kullanım kolaylığı sağlayan ve tasarıma da önem veren Casper, son tasarımı olan ürünü kullanıcılarına sunuyor. Siyah rengin cazibesiyle çekici bir görünüm olan tasarımda,  5” HD IPS ekranıyla daha fazla dayanıklılık ve koruma sağlayan Gorilla Glass 3 teknolojisi kullanıma sunuluyor. Ayrıca, deri görünümlü arka yüzeyi de telefona farklı bir tasarım kazandırıyor.

Casper VIA V6,KDV dahil 899 TL etiket fiyatıyla satışa sunuluyor.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir