Bir Oyun ve Eğlence Dünyası Gamyun

board

Bize en sevdiğiniz oyunu söyleyin, size kim olduğunuzu hatta kimlerle arkadaş olduğunuzu söyleyelim! Bunu nasıl mı söylüyoruz, elbette ki sanal ortamın oyun ve eğlence dünyası olan Gamyun’a bakarak! Son zamanların en iyi oyun sitelerinden biri olan Gamyun’da hem birbirinden farklı oyunlara hem de oyun tutkunlarına rastlamak mümkün.

Dünyanın oyun üzerine kurulduğu yaklaşımı ilk bulan kişi bu sitenin kurucuları arasında  değil ama bu fikre en çok destek verenlerin başında Gamyun ekibi olduğunu söylemekte sakınca görmüyoruz! Ne de olsa yıllardan beri oyun severler için keyifli, güvenli ve küfürsüz bir platform oluşturmak için tüm enerjilerini yönlendiriyorlar. Bu sayede oyun oynamaya gelen kitlelerin vazgeçilmez sitelerinden olmayı başarıyorlar.

Milyonlarca üyesi olan ve günlük ziyaretçisi sayısı 250.000 olan Gamyun’da; Tavla, Satranç, Dama, Okey, Bilardo ve kart oyunlarının yanı sıra yapbozları ve kelime oyunlarını da bulmak mümkün. Sitenin en güzel yanı ise tüm oyunlar için 3 farklı oyun salonlarının olması ve bu salonların da birbirinden farklı oyun odalarını bulundurması. Böylece istediğiniz oyunu istediğiniz şekilde ve sizin bakış açınıza sahip diğer kişilerle oynayabiliyorsunuz. Bu da sevdiğiniz oyunu daha da fazla eğlenceli hale getirmenizi sağlayan en önemli faktörlerden biri.

Gamyun’un bir diğer önemli özelliği ise cep telefonları üzerinden de oyunlara ulaşabilmek. Bu sayede yolculukta, tatilde, ulaşım araçlarında…vb. kısacası mobil olmak istediğiniz her yerde istediğiniz oyunları oynayabilir, salonlardaki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak.

Diyelim ki siz hırslı bir oyuncusunuz ve adınızı Gamyun’un “En Çok Kazanan Üyelerimiz” listesinde üst sıralara taşımak istiyorsunuz, bunun için de “ısınma turları” atmanın faydalı olacağını düşünüyorsunuz. İşte o zaman test salonlarında oyunları botlarla oynamaya başlayarak kendinizi hazırlayabilirsiniz. Malum ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok puan kazanırsınız!

Oyunlar ve salonlar hakkında daha fazla bilgi almak ya da hiç oynamadığınız oyunları tanımak için Gamyun ekibi ziyaretçilerine bilgi veriyor ve en çok sorulan 43 soruya, içinde ekran görüntülerinin de yer aldığı açıklamalar yapıyor.

Sizi artık Gamyun’a alabilir miyiz?

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir