Bağımsız Denetim Şeffaflık Gerektirir

İş dünyası, hızlı bir şekilde değişen uygulamalar ile her geçen gün biraz daha büyüyor ve şekilleniyor. Her konuda önemli değişiklikler olurken özellikle finans ve raporlama çerçevelerinde daha fazla değişim gözleniyor. Bu değişimler de şirket yönetimleri, yönetim kurulları, denetim komiteleri ve denetçiler ile daha fazla mücadele edilmesi gereken sorun haline geliyor. Bu sorunlar ile başa çıkmanın yolları da profesyonel ekiplerce bulunup hayata geçiriliyor.

EY Türkiye bu konuda da bilgi ve deneyimini ihtiyacı olan sektörlere sunmaktadır. Bir kurum için kritik olan konuların en başında gelen finans ve raporlama değişikliklerini kurumların ve müşterilerinin hızlıca ele almasını sağlıyor. Ancak bu şekilde kurumun müşteri ile ilişkisi sağlamlaşıp sürdürülebilir hale gelebiliyor. EY Türkiye bağımsız denetim hizmetleri ile şirket ve müşteri ilişkilerine güveni getiriyor. Şeffaflığın açıklık, açıklığında güven demek olduğuna inanan ve bu doğrultuda hareket eden EY Türkiye, kendisi ile çalışan şirket sayısını her geçen gün daha da artırmaktadır. Başarıya giden yolu karmaşıklaştıran mevzuat yükümlülüklerine rağmen beklentileri hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Şirket yönetimlerine yapıcı eleştiri ve destek getiren EY Türkiye, sektöre özel fikirlerini sektöründe uzman ekipleri ile üretmekte ve uygulamaktadır. Ulusal ve uluslararası alanlarda da hizmet vermektedir. Çok kısa sürede çok hızlı bir şekilde yükselen EY Türkiye kendi alanında lider durumdadır. Farklı kültür ve çevrelerden oluşan müşteri portföyü ile disiplinli bir şekilde çözümler üretmektedir. Geniş kapsamlı görüş ve önerileri ile yerel müşterilerine de aynı özeni göstererek hizmet sunmaktadır. Bağımsız Denetim Hizmetleri arasında Finansal Tablo Denetiminden İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığına kadar pek çok hizmet bulunmaktadır.

EY Türkiye, kurumların iş yükünü hafifletmek amacı ile farklı farklı hizmetler verirken, Bağımsız Denetim Hizmetini yatırımcılara bilgileri şeffaf bir şekilde sunmaktadır. Denetim komiteleri etkin ve net bir bakış açısı ile işlemlerini yürütmektedir. EY Türkiye, müşterilerinin iş yükünü uzman profesyonel kadrosu ile azaltırken aynı zamanda kurum-müşteri ilişkisini de sağlamlaştırmaktadır. Bunu şeffaf bir çerçeve içinde yapması güven sağlamaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.