Asus ZenPower 10050

asus-zenpower-10050

Mobil cihazlar hayatımızda çok önemli bir yer kazandı ve özellikleri de gelişti ancak söz konusu pil olunca durumun hala yıllar öncesinden çok fazla farklı olmadığını görüyoruz.

Akıllı telefon çeşidinin ve kullanımının artmasıyla yeni bir ürün segmentinin de büyümesine katkısı oldu. Piyasada “powerbank” olarak bilinen taşınabilir şarj cihazlarını görürsünüz. Piyasada farklı kapasitelerde pek çok farklı şarj cihazı seçeneği bulunuyor. Asus da ZenPower adlı yeni bir  ürün de piyasaya çıkıyor.

250 gr. ağırlığa sahip ve üst ve alt yüzlerinin dışında ZenPower’ın tüm yüzeyi metalle kaplanmış. Üzerinde de Asus logosu çok şık duruyor.

Güç butonunun hemen yanında olan dört adet LED ışık ile ZenPower’ın 10050 mAh’lik kapasitesini ve ne kadarının dolu olduğunu görebilirsiniz. LED göstergelerinin yanında ise USB ve microUSB portlarını bulabilirsiniz. Eğer mobil cihazınızı ZenPower ile şarj edecekseniz kabloyu USB portuna takıp diğer ucu da mobil cihaza takmanız yeterlidir. ZenPower’ı şarj ederken de microUSB portunu kullanmanız gereklidir.

ZenPower çok kısa bir sürede yüzde 20-30 gibi, cihazınızın en az birkaç saat daha çalışmasını sağlayacak ek gücü sizlere sağlıyor. Üstelik ZenPower’ın şık ve ergonomik tasarımı, bağlandığı telefonla birlikte tek elde tutulmasını da sağlıyor. Fiyatı ise sadece 99 TL olarak açıklandı.

Bir önceki yazımız olan Intel NUC Mini PC 2015 Modelini Duyurdu başlıklı makalemizde Intel NUC, Intel NUC mini PC 2015 ve NUC mini PC 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir