Asus ZenFone Selfie 13 Megapiksel Kameralarıyla Geliyor

asus-zenfone-selfie-13-megapiksel-kameralariyla-geliyor

Selfie tutkusu giderek büyürken artık akıllı telefonların bile gelişmiş ön kameralarını tanımlamak için “selfie kamera” terimi yaygın olarak kullanılıyor. HTC firması, Desire Eye ile ön kamerasıyla yüksek çözünürlüklü bir çekime odaklanan ilk büyük üreticilerden biri oldu. Tayvanlı bir diğer akıllı telefon üreticisi olan Asus da, bu akımı takip ederek yeni modeli ZenFone Selfie ile benzer bir performan sergiliyor.

Asus ZenFone Selfie’nin hem ön kısmında hem de arkasında 13 megapiksellik kameralar bulunuyor.2.0 diyafram aralığına sahip arka kamera da düşük ışıklı ortamlarda net çekim yapabilmesi ve lazer otomatik odaklama özelliğinin olması göze çarpıyor. 2.2 diyafram aralığın olan ön kamera ise 88 derecelik bir açısıyla kalabalık selfie pozlarının yapılmasını kolaylaştırıyor.Kullanıcılar için güzel bir özellik daha var.Hemen ekran üzerinde “s” harfi çizilmesi ön kamerayı hızlı bir şekilde başlatıyor.

Asus ZenFone Selfie’nin diğer önemli özellikleriyse 5.5 inç LCD ekran,kavisli bir kasa,arka ses düğmesi gibi unsurlar ZenFone Selfie ve ZenFone 2’nin ortak özellikler arasında diyebiliriz.

10 farklı renge sahip ZenFone Selfie’nin henüz fiyatı açıklanmadı.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.