Asus VivoBook Flip İncelemesi

asus-vivobook-flip-incelemesi

Dokunmatik özellikleriyle donatılan teknolojik tablet ve bilgisayarların güçleri günümüzde birleştirilirken Asus VivoBook yeni nesil bilgisayarlardan biri. 360 derece katlanabilen dokunmatik bir ekranı olan Asus VivoBook Flip, bilgisayar ve tablet deneyimini aynı anda yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Asus VivoBook Flip, 13.3 inç büyüklüğündeki ekranıyla bizleri karşılıyor. 3 USB girişi (biri USB Type-C), HDMI ve kulaklık girişi de yer alırken SD kart girişi özelliği de bulunmaktadır. Cihazın klavyesi ise çok kullanışlı şekilde tasarlanmış. Hassas dokunmatik ekranı da hatalı dokunmaları bile tolere edebiliyor.

VGA ön kamerası bulunurken video görüşmeler bu noktada çok iyi olmayabilir. Ne yazıkki düşük çözünürlüklü kamera bu cihazın eksi hanesinde yerini alıyor.

6. nesil Intel Core i7 işlemcisiyle ciddi oranda performans artışı vadeden VivoBook, hızlı grafik kalitesi sergileyen grafik işlemcisi pek çok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilmeyi sağlıyor. 58Wh’lık piliyle günlük kullanımda yaklaşık 10 saat kullanım sunulurken oyun oynandığında ya da video izlendiginde bu süre kısalabiliyor. 2599 TL satış fiyatıyla sunulan VivoBook, hem tablet hem de bilgisayar deneyimini doyasıya yaşamak isteyenleri için eşsiz özellikleri barındırıyor.

Bir önceki yazımız olan Jabra'dan Titreşimli Teknolojik Kulaklık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir