Arduino Uno, Arduino Shield ve Arduino Setleri Nereden Alınır?

Elektronik teknolojisini ve robotik teknolojileri yakından izleyen Motorobit.com; okul ödevleri, bilimsel projeler, endüstri ve teknolojik yarışmalarda hayata geçirilen model araba, model uçak, drone, robotlar, robot kitleri ile tasarlanan robotik çalışmalarda gerekli olan robot malzemesi ve yardımcı ekipmana online mağazasında yer veriyor. Robotik teknolojilerin online mağazası Motorobit.com’da çalışmaların bilgisayar üzerinden kolay bir şekilde programlanarak robot işlevlerini kontrol altına alınmasını sağlayan kullanışlı bir platform olan Arduino parçaları bulunuyor. Arduino ile robotlara motor sürme, kablosuz haberleşme, ışık yakıp söndürme gibi işlevler kazandırılabiliyor. Motorobit’te yer alan Arduino parçaları; akıllı ev sistemleri, drone projeleri, 3d yazıcı teknolojisi gibi alanlarda kullanılabiliyor.

Motorobit.com web sitesinde; Arduino motor sürücü, Arduino kamera modülü, Arduino nano sensör çeşitleri ve Arduino’ya ek özellikler kazandıran Arduino motor sürücü shield, Arduino müzik shield, Arduino sensör shield, Arduino çok fonksiyonlu shield gibi kart seçenekleri de bulunuyor. Motorobit, Arduino Uno model robotik malzemelere de yer veriyor.

Motorobit.com’da neler var?

Motorobit.com; DC motorlar, prototipleme ve lehimleme ekipmanları, elektronik motor devreleri, sensörler, fanlar, kablosuz haberleşme modülleri, güç kaynakları, lipo pil çeşitleri ve aksesuarları, hava ve sıvı pompaları, kolay kurumlu ve Raspberry Pi işletim sistemi ile uyumlu Raspberry Pi aksesuarları, 3d yazıcı parçaları gibi ürün seçenekleri sunuyor. Robot yapımı ve elektronikle ilgilenen kişiler, Motorobit’in robot kitleri ile kolay devreler oluşturabiliyor. Motorobit.com web sitesinde yer alan proje ödevleri ve robot yarışmalarına uygun, kurulumu kolay robot kitleri arasında; insansı robot, üzerinde güneş paneli bulunan araba, su pompası seti, rüzgar enerjili araba, tank robot kiti, engelden kaçan robot, elektrik üreten dinamo, sensör tutucu gibi çeşitler yer alıyor. Motorobit’in online mağazasından; çocukların okul ödevlerinde kullanabileceği minyatür dinamo öğrenci seti, LED trafik ışıkları modülü, dinamolu lamba seti gibi eğitici kitler de satın alınabiliyor.

Motorobit.com web sitesinde yer alan robotik malzemeler, motor parçaları, elektronik devre ekipmanları sayesinde tasarladığınız projeleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hemen https://www.motorobit.com web sitesini ziyaret edin, ihtiyacınız robot ve motor ekipmanlarını en uygun fiyatlarla satın alın.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir