Apple’dan Yeni İphone Çalışmaları

apple

Iphone model cep telefonları, bundan yedi yıl önce ilk olarak piyasaya sürüldüğünde adeta bomba etkisi yaratmış ve insanların bu cihaza olan ilgileri inanılmaz boyutlara ulaşmıştı. Dokunmatik ekran ve akıllı telefonun öncüsü olan iphone cep telefonları için, Apple firmasının çok yoğun bir çalışma içinde olması, gelen haberler arasında ilgi çekici bir yere sahip olmuştur. Ürün ilk çıktığında her ne kadar muazzam bir cihaz olduğunda insanlar hem fikir olsalar da zaman içinde bu cihazlar da yetersiz görülerek yenilerinin piyasaya sürülmesine neden olmuştur.

Bu teknolojik cihazlar içinde özel bir yere sahip olan iphone cihazların, 128 MB kapasiteye çıkarılacağı söylentisi bir anda bütün dikkatleri, yeniden Apple firmasına çevirmeyi başarmıştır. Bu zamana kadar hafıza sorununu dile getiren kullanıcıların, bu çalışmaya neden olarak önemli bir rol aldıkları belirtilirken, bu uygulamanın iphone 6 için tercih edilip edilmeyeceği de bir merak konusu durumunda olmuştur. Bu güne kadar yaptıkları olumlu çalışmalara bakıldığı zaman, iphone üretiminde pek çok sınırı zorlayan ve duvarları yıkmayı başaran Apple firmasının, bu konuda başarılı bir çalışma yapıp yapamayacağı merak konusu olmayı başarmıştır.

16 GB lik erken kapasitesini de 32 GB ye çıkarabileceği belirtilen iphone cep telefonlarının, artık tamamen cep telefonundan bağımsız, çok farklı bir cihaz olacağını söyleyebiliriz. Şu an yalnızca duyumlar ile yetindiğimiz bu konuda sağlıklı fikirleri ise zaman içinde alabileceğimizi söyleyebiliriz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.