Angry Birds Transformers İle Maceraya Hazır Olun

angry birds transformers

2014 yılının başında yapımcı şirket Rovivo’nun açıkladığı “Angry Birds Transformers” artık piyasada! İlk serisinden itibaren mobil dünyayı kasıp kavuran Angry Birds oyununa Transformers çizgi karakterlerinden esinlenerek eklenen robot kuşlar ile farklı bir oyun şekli verilen bu seri, oynayanları daha çok heyecanlandıracak gibi.

İlk olarak 2009 yılında Apple IOS cihazı için geliştirilen Angy Birds oyunu, kısa sürede çok sevilerek oynandığı için android sistem için de geliştirilmiştir. Bu sayede daha fazla kitleye ulaşan mobil uygulama, şu an dünya çapında en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Her serisinin büyük bir merak ve heyecan ile beklendiği Angry Birs oyununun en son serisi olan Angry Birds Transformers, bekleyenleri ile buluştu. Şu an IOS işletim sistemli iPad ve iPhone’lere ücretsiz indirilebilen uygulama 30 Ekim’den itibaren Android işletim sistemli cihazlara da indirilebilecek.

İlk seriden itibaren gelişen her seride daha da çılgınlaşan kuşlar, en son seri olan Transformers’te çılgınlığın sınırlarını zorluyor. Üzerindeki silah ve çeşitli savunma araçları ile yola çıkan robot kuşların yol üzerindeki çeşitli engelleri aşarak sona ulaşmasının hedeflendiği oyunda kuşların karşısına çıkan değişik özellikleri alarak farklı güçlere sahip olması sağlanır.

Angry Birds hayranlarının sabırsızlıkla beklediği, Angry Birds Transformers oyunun siz de bir parçası olabilirsiniz. Aksiyon ve macera temposunun düşmeyeceği oyunda çılgın kuşlara yardım edip siz de çılgınlığın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.