Android Spotify Uygulaması Nedir?

android-spotify-uygulamasi-nedir

Merhaba arkadaşlar. Spotify uygulamasını uzun zamandır kullanıyorum “neden tavsiye etmeyeyim ki?” deyip kollarımı sıvayıp klavyeme geçtim. Spotify uygulaması sayesinde çok fazla bilmediğim müziği keşfettim. Hem bedava, hem de online ve offline olarak müzik dinlemenize olanak sağlayan basit bir uygulamadır.

Reklam sunuyor fakat bu görsel değil, spotify ile müzik dinlerken 3-5 müzikten sonra arada gelen “en iyi spotify ile müzik dinlersiniz” gibi sözel reklamlardır. Bu bana hiç rahatsızlık vermedi. Size de rahatsızlık vermeyeceğinden eminim. Uygulamayı, uygulama yapan bir çok özelliğinin başında gelen bir seçim hakkı olan, “mood” özelliği ile, hangi hislere kapıldıysanız, profesyonel olarak seçilen müzikleri size sunmasını sağlayıp dinleyebilirsiniz. İsterseniz tek müzik olarak dinleyin, isterseniz kategorideki tüm müzikleri aynı anda çalma listenizde görüntüleyin. Size kalmış. Google Play Store’da Spotify Music 50 milyonu aşkın kullanıcısıyla dalında en iyi hale gelmeyi başarmıştır. Bildiğimiz üzere Shazam müzik portalının bile tavsiyesi hale gelen Spotify, bir çok ödülle karşımızda dimdik durmayı başarmıştır. Hızlı bir kullanım için wi-fi özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim.

HD ses kalitesiyle, sade bir kullanım sağlayan uygulamamızın arayüzü de oldukça basittir. Umarım beğenirsiniz, tavsiye etmek benden; kullanıp karar vermek sizden.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir