Android KitKat Flash Player Kurulumu ve Kullanımı

android-kitkat-flash-player-kurulumu
Android’in jelly bean sürümünden, sonra flash desteği kaldırıldı ve flash içerikli web sitelerindeki videolar izlenemez oldu. Ancak bu durumu basit birkaç işlem ile aşarak, flash videoları cep telefonu, tablet ve benzeri mobil cihazlardan izleyebiliriz.

İşlemlere geçmeden önce Dolphin Browser ve Flash Player’i internet ortamında bularak, dolphin’i android kitkat işletim sistemli mobil cihazımıza kuruyoruz. Ayrıca browser’a Dolphin Jetpack’i ekliyoruz. Bu uygulama ve ek paketi, Google play store’den bulabiliriz. Kurulumlar tamamlandıktan sonra hacklenmiş flash player’i usb kablo bağlantısı yardımı ile cihazımızın harici yada dahili belleğine kopyalıyoruz. Daha sonra flash player’i cihazımıza kuruyoruz. Eğer daha önce bir flash Player sürümü yüklü ise onu kaldırmanız gerekir.

Artık Dolphin browser’i açıyoruz ve menü tuşu ile ayarlara giriyoruz. Web içeriği kısmından, flash player’i daima açık konumuna getiriyoruz. Şimdi deneme zamanı. Bu işlemi android jelly bean ve kitkat sürümlerinde kullanabilirsiniz. Artık web sitelerindeki flash uygulamalar ve videoları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.