Advanced SystemCare 7.3 Yayınlandı

İngiltere’de bulunan en popüler yazılım şirketlerinden IObit, şimdilerde bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen güvenlik ve bakım aracı olan Advanced SystemCare’in en son sürümü olan Advanced SystemCare 7.3’ü kullanıcıların beğenilerine sundu. Sistemin bir önceki sürümüne oranla oldukça genişletilmiş bir şekilde bilgisayar kullanıcılarının karşısına çıkan yeni sürüm ile birlikte kullanıcılar pek çok yeni özelliği de inceleme ve kullanma olanağına da sahip olmuş oluyor.

Her ne kadar Microsoft, Windows XP’den desteğini çekmiş olsa da IObit bu işletim sisteminden desteğini çekmediğini bu yeni sürüm ile de herkese göstermiş oluyor. Advanced SystemCare 7.3 ile birlikte Windows XP ve benzeri sürümlerde meydana gelebilecek her türlü açık ve güvenlik sorunları için insanlara hiç olmadığı kadar güçlü bir destek sunuluyor. Bu yeni sürümün en fazla beğenilen özelliklerinden bir tanesi de PCtransfer. Bu özellik sayesinde tüm veriler tahmin edilenden de kolay bir şekilde aktarılabilecek. Aynı zamanda geçmiş dönemlerde Advanced SystemCare içerisinde yer alan hatalar da bu yeni sürüm ile birlikte giderişmiş.

Kullanıcıların sistemi çok daha iyi bir şekilde kullanabilmesi adına arayüzde küçük değişiklikler yapıldı. Ayrıca bağlantıl hızlnadırma, zararlı yazılımlar için özel hazırlanmış veritabanı, internet koruma seçenekleri de yeni sürüm ile birlikte insanların beğenilerine sunuldu. Böylece internet üzerinden gelebilecek tüm tehditleri bertaraf etmek isteyen insanlar, bu sistem ile istediklerini de elde etmiş olacaklar.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir