Aboneliğinizi Enerjisa İle Taşıyın

Bir yerden başka bir yere taşınmak başlı başına bir iş, kimi zaman bir kaos olmakta. Ancak taşınma sürecinde telefon, internet, doğalgaz, su, elektrik gibi abonelikleri taşımaksa eşya taşımaktan çok daha zor ve yorucu olabiliyor. Abone merkezlerine gitmek oradaki işlemleri yaptırmak bazen kişinin bir günü alabiliyor. Her işin olduğu gibi bunun da bir kolaylığı elbette var, ancak bunun için Enerjisa abonesi olmak ve www.enerjisa.com.tr adresine tıklamak gerekiyor. Taşınma işlemleri sırasında çoğu zaman bir yük olan elektrik aboneliğini taşıma işleminin kolaylıklarına ulaşabilmek için tıklayın.

Enerjisa Aboneleri İçin Taşınmak Çok Kolay

Elektrik aboneliğini zahmetsizce taşıyabilmek için öncelikle online.enerjisa.com adresinden ya da 444 4 372 numaralı çağrı merkezi telefonundan abonelik taşımak için gerekli belgelerin neler olduğunu öğrenmek gerekiyor. İşlemleri sıra beklemeden, vakit kaybetmeden gerçekleştirebilmek için yine bu internet adresi ya da telefon numarasından randevu almanız önerilir. Bu sayede elektrik açma, kapama işlemleri tek seferde yapılabilir. Enerjisa aboneliği sayesinde eski evin elektriğinin kapanma talimatı da taşınmadan iki hafta sonrasına kadar verilebilir. Yeni evin enerji aboneliği aktif hale geldiğinde ve eski evin enerji aboneliği sonlandırıldığında aboneler kısa mesajla bilgilendirilirler. Bu sayede elektrik açma, kapama işlemleri için sadece bir kez zaman ayırmak yeterli olur.

Abonelik Taşımada Enerjisa Randevusu Ne Kazandırır?

Abonelik taşımak için, Enerjisa müşteri hizmetleri biriminden randevu almak öncelikle işlemin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayarak zaman kaybını önler. Randevuda müşteri kendisi için uygun olan günü ve saati seçer, randevu zamanından 10 dakika önce gelerek sıramatikten fişini alır. Bu sayede abone merkezinde beklemek durumunda kalmaz. online.enerjisa.com adresini ziyaret eden kişi abonelik taşıma işlemlerini ayrıntılı olarak görecek, gereken belgelerin neler olduğunu öğrendiği için abone merkezine eksiksiz olarak gidecektir. Bununla birlikte randevu bilgileri, aboneliğin açılma, kapanma bilgileri e-posta ya da sms olarak haber verildiği için aksaklıkların önüne geçilebilecektir. Ayrıca yaşanan her türlü sorunda Enerjisa aboneleri internet sitesinden bulundukları şehir ve ilçeyi seçerek kendilerine en yakın müşteri hizmetleri servisini seçebiliyorlar.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.