62 Megapiksellik Kamerası İle Oppo Find 9 Geliyor

62 Megapiksellik Kamerası İle Oppo Find 9 Geliyor

Yüksek Çözünürlükten taviz vermeyen ve görüntü kalitesinin zirvesinden vazgeçmeyenler için özel olarak dizayn edilen Oppo Find 9 Sony Sensörler kullanılarak 62 megapiksel kameraya sahip mükemmel çözünürlükte görüntü kalitesine sahip olarak üretildi.

5.7 inç büyüklüğe sahip yüksek çözünürlüklü ekrana sahip Oppo Find 9 telefonu tasarlanırken bu denli yüksek çözünürlük sağlayabilecek Snap Dragon Cpu işlemci olarak 810 modeli seçildi. Yüksek çözünürlük için ihtiyaç duyulan 4 GB bellek öngörüldü.

Ekran koruyucu olarak Gorilla glass 3’ün kullanıldığı telefonda 2K görüntü kalitesi ile fotoğrafçekilebilecek. Oppo Find sersinin önceki serilerinde çıkılabilecek en yüksek çözünürlük bazı özel yazılımlarla 50 megapiksele çıkarılabiliyordu.

Sony IMX240 kamera sensörü 62 Mp çözünürlükte fotoğraf çekebilmeyi sağlıyor. Daha önceki Oppo Find sürümlerinde kullanılan sensör yine SONY sensör olmakla beraber IMX serisinin daha düşük modeli kullanılmakta idi.

Tamamen Çin üretimi olan Oppo Find daha önceki serileri olan Oppo Find6 ve Oppo Find 7 ile göz doldurmayı başabilmişti. Hedef çıtasını yükselten Oppo Find bu sefer 62 Megapiksel çözünürlüğe ulaşabilen Oppo Find 9 yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekme merakı olan kullanıcıların beklentilerini fazlası ile karşılayacak gibi.

Oppo Find bu hızla ilerlerse önümüzdeki aylarda 100Megapiksellik profesyonel fotoğraflar çekebilmemiz hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşecek.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir