3B Baskı Teknolojileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

arti90-dijital-fab

Her alanda çok kullanılan bir sistem olma özelliğine sahip olan 3B baskı hakkında merak ettiğiniz detaylar var ise lütfen okumaya devam edin. Günümüz teknolojileri içinde hızla geniş ölçekli bir yere sahip olmaya başlayan 3B Baskı Teknolojileri, termoplastiklerin yarı eriyik halde, katmanlar halinde dökülmesi esasına dayanan ve özellikle üstün dayanıklılık beklenen model ve prototiplerde istenen FDM Teknolojisi, en hassas üretimi yapabilen ve birden çok malzemeyi aynı anda kullanma avantajı veren Polyjet Teknolojisi, SLS teknolojisi, Metal Lazer Sinterleme ve metal parça üretiminde hızlı ve ekonomik çözümler yaratan Voxeljet Teknolojisi ile hayatınızı ve işinizi kolaylaştırmakta.

Bu teknolojiye ulaşılabilecek, bu denli kaliteli ve uygun bütçeye hitap eden ürünler üretebilecek bir firma bulmanın zorluğu da tabii ki tartışılmaz. Uzun Pazar araştırmalarım sonucunda +90 3B Dijital Fabrika arti90.com şirketini buldum. Hem sektörde 10 yılı aşkın bir tecrübe sahibi olduğu için hem de yıl bazında yaptığı işleri rahatça ve gururla ortaya sergiledikleri için tartışmasız olarak ilk tercihim oldular. Müşteri odaklı hizmet anlayışları tam olarak aradığım önceliğe sahip. Üstelik Türk sanayisi ve tasarımcılarını katmanlı üretim teknolojileri (3 boyutlu baskı) ile tanıştıran şirket. İşin bu kadar öncüsü olduğundan tercih sebebim olarak ilk sırada yer aldı. İlettiğiniz tasarımların gizliliği +90 3B Dijital Fabrika tarafından korunuyor. Müşteri talebi doğrultusunda gizlilik anlaşması imzalanması, şirketin güvenirliliğini bir kez daha kanıtlar nitelikte.

Yaptırmak istediğiniz 3 boyutlu bir tasarımınız için üretim detayları ve maliyetini kolayca öğrenebilmek için http://www.arti90.com adresinin sağ üst köşesindeki “ONLINE TEKLİF” linkini tıklayabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürüne göre değişiklik gösterse de kargo ile siparişinizin elinize ulaşma süresi 1 – 7 gün arasında değişiklik gösteriyor. Eğer çok daha yüklü bir sipariş vermek isterseniz sitede belirtilen mail adreslerinden çok daha detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün. Her alanda aynı işi yapan yüzlerce firma varken bazı firmaların öne çıkma sebebi kesinlikle kalite ve müşteri odaklı anlayışları oluyor. Her işin ustası belliyken, işinizi zorlaştırmaya gerek yok. Siz arzunuzu işinde en iyi olan firmaya iletin ve elinize gelecek kusursuz sonucu bekleyin.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir