2018’de Müzik Servisi YouTube Remix Geliyor!

Çevirimiçi müzik servisleri, kullanıcılarına ideal kampanyalar sunarak popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Hal böyle olunca birçok yeni müzik servisi ortaya çıkmaya başlıyor. Bu alanda hizmet eden ve popülaritesi göz ardı edilemeyen servisler göz dolduruyor. YouTube’da bu konuda kollarını sıvadı. Yeni yılda gelecek olan YouTube Remix ile ilgili detaylara, gelin birlikte göz atalım!

2018’in Mart Ayında YouTube Remix Kullanıma Sunulacak

2018 yılının Mart ayında kullanıcıların hizmetine sunulması beklenen servisin adı Remix olarak belirlenmiş. İddialara göre Youtube, rakiplerine fark atmak ve abonelerine geniş bir arşiv sunmak için, üç büyük müzik yayıncısı ile görüşmeler yapıyor. Warner Music Group, Universal Music Group veSony Music Enertainment ile yapılan bu görüşmeler, nasıl sonuçlanır henüz belirsiz.

Müzik servisi için güçlü bağlantılar kurması halinde başarıya ulaşması beklenen YouTube Remixservisinin işi oldukça zor. Çünkü hali hazırda 30 milyonu aşan abonesi ile Apple Music ve 60 milyonun üzerinde aboneye sahip olan Spotify gibi güçlü rakipleri bulunuyor. Müzik servisleri arasında kendine iyi bir yer bulacağını düşündüğümüz YouTube Remix nasıl bir başarı elde edecek bilinmez. Bunu öğrenmek için 2018 Mart’ını beklememiz gerekecek.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir