Ofpof Yazarları Arasına Katılıp Gelir Elde Etmeye Ne Dersiniz?

ofpof

Farklı konularda eğlenceli içerikler sunan yeni içerik sitesi Ofpof, şu günlerde Ofpof Content Network (OCN) adlı yeni özelliğiyle ön plana çıkmakta. Ofpof.com, yazarlara kendi profilini oluşturup yazdığı yazılardan para kazanma imkanı sunuyor.

Bu yeni iş modeli sayesinde yazarlar, bloggerlar, kurumsal yayıncılar ve kaliteli içerik üretebilen herkes Ofpof’da yayınladıkları yazılardan gelir elde edebiliyor. Özgün içerik ürettiğinize inanıyorsanız, Ofpof’un yeni içerik ağı ile Of pof yazarları arasına katılıp gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca Ofpof.com’un yüksek ziyaretçi trafiği sayesinde yazılarınızı geniş kitlelerle paylaşma imkanı bulabilirsiniz.

Bunun için özgün bir içerik hazırlayıp Ofpofcom’a onaya göndermeniz yeterli. Yalnız gönderilen içeriğin daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olmasına dikkat edin. İçeriğin uygun görülmesi halinde Ofpof.com yazınızı yayına alıyor. Bu aşamada içeriklerin yayın hakları Ofpof.com’a ait oluyor.

Sayfa görüntülenmesine göre ödeme yapılan ve ECPM ücretinin 1,00 TL olarak belirlendiği sistemde, yazarlar yayınlanan tüm yazılarından yüzde 50 gelir elde ediyorlar.  Ayrıca kendi yazıları haricinde oluşturdukları trafik gelirinden yüzde 25 pay alıyorlar.

Yazarın daha önce blogunda yayına aldığı içerikler Ofpof tarafından onaylanabiliyor ancak  arama sitelerinde indexlenmesine izin verilmiyor.

Ofpof.com, sisteme kayıtlı olan yazarların sitede yayınlanan her içeriği için 5 TL ödüyor. Ayrıca efektif bin gösterim başına 1 TL ödeyerek yazarın elde edeceğin gelirin artmasına yardımcı oluyor.

Gelirinizi arttırmak için yayınlanan yazılarınızın linkini, başlığını ve kısa açıklamasını dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Özellikle Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda duyurarak gelirinizin artmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ofpof.com içerik ekibi, içerikleri zaman zaman Ofpof.com ana sayfasında ve kategori sayfalarında öne çıkartırken, sosyal medya hesaplarında da tanıtımını yapıyor. Böylece içerikleriniz daha çok kişi tarafından görülebiliyor.

Film, teknoloji, internet, spor, oyun ve merak edilen birçok konu hakkında keyifli içerikleri bir araya getiren sitede eğlenceli haberler bulunuyor. Ofpof’da yer alan komik film önerileri, gezi durakları, şaşırtıcı teknoloji haberleri, popüler mobil oyunlar ve daha birçok içerik sizi ekrana kitleyecek.

Özgün ve orijinal içerikler hazırladığınızı düşünüyorsanız, Ofpof’un bu gelir paylaşımlı modeline katılarak yazılarınızdan kazanç sağlayabilir ve onları daha geniş kitlelere ulaştırma şansını yakalayabilirsiniz.

Ofpof.com içerik ağı hakkında detaylı bilgi almak ve Ofpof İçerik Ağı’na katılmak için http://ofpof.com/ adresini ziyaret edin.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir