Güvenilir Sharp Servisi Bir Tık Uzağınızda!

Ev aletleri ve teknolojik ürünler kategorisinde oldukça kaliteli ürünler sunan bu markanın LCD televizyonunu kullanıyoruz. Sharp, yıllardır tercih ettiğimiz markalardan bir tanesi ve uzun süredir hizmet aldığımız LCD televizyon ile ilgili geçtiğimiz günlerde büyük bir sorun yaşadık.

Bu sorunun hatalı üretimden değil, hatalı kullanımdan kaynaklandığını da kısa süre sonra öğrendik! Servis hizmetleri almak için araştırdığımız birçok firma ile telefonda görüştük ancak firma yetkilileri gerektiği gibi hizmet vermedi diyebilirim. Çağrı merkezi çalışanları sorularımıza detaylı bir şekilde cevap vermedi ve ücretsiz hizmet verdikleri için de çok fazla ilgilenmediler. Sharp Servisleri bu anlamda diğer firmalardan bir adım daha önde ve ilgi konusunda kusursuz hizmet verdi diyebilirim.

Sharp Servisleri çağrı merkezi ekiplerini aradığımızda güler yüzle karşılandık ve ürün hakkında şikayetlerimizi ilettikten sonra neler yapmamız gerektiğini ve bu hatanın neden kaynaklanabileceğini anlattılar. Firmaya fazlasıyla güven duydum ve servis hizmeti almak için de adres bilgilerimi bıraktım.

Güvenimi boşa çıkarmadılar ve servis hizmetlerinde de aynı ilgiyi gösterdiler, buna bağlı olarak LCD televizyonumu da sorunsuz olarak geri teslim ettiler. Sharp marka ürünleriniz için sizler de bu firmadan hizmet alabilir ve sorunsuz bir şekilde ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Sharp markasına tam anlamıyla hakim olan bu firmaya ulaşmak için web sitesine girerek sizler de iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir